Sega Genesis Mega Drive Online’a sahip olmak için Bonanza Bros oyna

Sega, Break Down ve Get Surface’ın ötesinde, oldukça aptalca polis ve soyguncular tarzı bir oyun olan Bonanza Bros.’u piyasaya sürdü. Seviyeler müzeler, büyük mağazalar, darphaneler, eski moda mağazalar, yelkenli gemiler ve sonunda iyi bir piramittir. Yepyeni Sega Programının en büyük avantajı yirmi dört, en yeni geniş çözünürlüklü monitörü denemeniz ve bu gerçekten net bir görüntüye sahip olmanızı memnuniyetle karşılıyor. O zamanki birimlerinizden hiçbirini kopyalayamazsınız, bu nedenle Bonanza Bros.’tan uzaktaki slotlar aynı derecede hoş görünmüyor.

sweet bonanza play

Muhafızların sesi için karakterlerin izinden sensörleri çalıştıran yeni oyunun ses yapısı, genel algının çok önemli bir parçası. Oyun, duyguyu çok iyi ayarlamanız için çekici, umut verici bir film müziğinin yanı sıra yeni „Bonanza Bros.” alanını yaratmaya yardımcı olan çeşitli ses efektlerine sahiptir. canlı. En yeni karakterlerin abartılı hareketlere sahip animasyonları, yeni oyunun yaşam sevgisine katkıda bulunuyor ve bu adımı eğlenceli hale getirmeye karar verebilir ve gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Muhtemelen „Bonanza Bros.” ile gelen en özel seçeneklerden biri. karikatürize, cel-gölgeli grafikleri. Oyuncunun, kalkanları ve diğer engelleri durdurmak için her seviyede gezinmesi gerekir ve yol boyunca bazı şeylerle karşılaşabilirsiniz.

Yepyeni Commodore 64 versiyonunun biraz sorunlu gibi görünse de iyi olduğu söylenebilir, çünkü fazla kaymazsınız ve vurulduğunuzda içeriği kaçırabilirsiniz. En yeni Amstrad versiyonu, C64 bağlantı noktasına kıyasla daha renklidir, yine de yavaştır, daha sarsıntılıdır ve hâlâ oynanabilir olmasına rağmen sesleri kaçırabilirsiniz. En yeni ZX Serisi, monokrom görüntüye sahip olsa bile tek hızda çalışır. Hem Amstrad hem de ZX Range modelleri aslında en yeni listeyi yok etti, ancak her üstte toplanacak bir sürü ekstra sır var.

Bonanza Bros. aynı zamanda Sonic Jewels Range’de de kullanıldı, ancak sadece yeni Japon Sahası için, Amerika Birleşik Devletleri’nden tamamen çıkarıldı ve Pal, yepyeni Streets out of Anger serisiyle (Japonlar’da Bare Knuckle gösterisi) birlikte piyasaya sürüldü. evrensel niteliğini koruyabilir.

İster tek başınıza ister bir arkadaşınızla „Bonanza Bros.” ile deneyin. Etkinlik dışındaki olayları dahil edeceği kesin olan bir casino oyununu deneyin. Bir arkadaşınızı kullanırken, katılımcıların miktarı belirlemek için işbirliği yapması gerekir ve siz de mümkün olduğunca sıklıkta maliyet toplarsınız. Çevrimiçi oyunda tek bir oyuncu rol alsa da, her oyuncunun hem Robo hem de Mobo’dan uzakta en yeni rolü üstlendiği bir arkadaşıyla oynamak mümkündür. En yeni korumaları durdurmak için oyuncu, sis bombası gibi belirli cihazları ve şeyleri kullanabilir ve yeni korumaların ayırt edici dikkat hattını kesmek için sonlandırılabilecek kapılar açabilirsiniz. Oyuncunun seviyelerde devriye gezen stop guardlara ihtiyacı vardır ve eğer sporcu izlenirse onu engellemeniz gerekecektir.

On tanesi sadece rutin sohbet odalarıdır ve bu nedenle istediğiniz durumda ortak ortamlara yerleştireceğiniz bir koleksiyoncudur. Bonanza Bros. görünüşe göre Avrupa’da ABD’de olduğundan biraz daha popüler. Bunun bölümü en yeni saçma reklamlarla ilgili olabilir – paket güvenliği, „Ben Mobo, sen hangi cehennemsin?” diye soran ana e-postaları alır.

Ayrıca, keskin bir atari salonu dolabının yerini alan en eski yükseklikteki ATM’nin hemen ön lobisi gibi birkaç küçük grafik dönüşümü de var. Sega Years 2500 serisinde yer alan en yeni PlayStation dos türü, aslında benzer bir grafik düzeni kullanan (daha azını bulun) bir dizi küçük çevrimiçi oyun olan Tant-Roentgen ile birlikte paketlenmiştir. Yeni grafikler biraz yeniden çizildi, ayrıca diğer birçok varyasyondan daha yüksek kalitede çalışıyor, ancak bulanık yükseltme nedeniyle diğer birçok bağlantı noktasından gerçekten daha kötü görünüyor. Bu tür fikirler açıkça gizliliğe büyük önem veriyor ve bu, video oyununun küçük bir istikrarsız olarak derecelendirmeye başladığı yer. Bilgili, gizli bir çevrimiçi oyun, tasarımlara aşina olma ve nasıl hareket edileceğini anlama becerisi açısından tutarlılığa dayanır, ancak Bonanza Bros. bu şekilde pek çalışmaz. Çoğu zaman duvarların arkasında saklanan düşmanları potansiyel olarak gizleyebiliyorsunuz, ancak ya en yeni muhafızlar onun sayesinde ya da onun hemen etrafını görebiliyor gibi görünüyor.

https://slotsweetbonanzaoyna.com/ Oyunda birçok farklı engel bulunur ve düşmanlarınızın yanı sıra güvenlik kamera sistemleri, kalkanlar ve tuzaklar kurarsınız, bunun olmasını sağlamak için kesinlikle insanların üstesinden gelmeniz gerekir. Yeni grubun 14.710 üyesini bulacaksınız.Video Arcade Koruma Topluluğu /Klasik Pasaj Koruma Alanı,Sadece katılan 9.453 kişiatari salonu nüfus sayımı girişimi içinde oyun vardı, diledi ya da satıyordu. Nüfus sayımı araştırması zaten 164.271 ile geliyormakineler (6.886 kitap başlığı).

Neyse ki birbiriniz Mobo ve siz Robo’nun yeni kalkanları birkaç saniyeliğine bilinçsizce vuracak cephaneyle donatılmış olabilirsiniz. 29 Ocak 2007’de Bonanza Bros.’un yeni Mega Drive/Genesis türü Amerika’daki A bad Digital Unit’e indirilmek üzere tasarlandı.[16] Daha sonra 2 Şubat 2007’de Avrupa ülkelerinde piyasaya sürüldü. İnternet sitesindeki bazı oyunlar reklam durdurma özelliğiyle etkili bir şekilde çalışmıyor. Lütfen siteyi beyaz listeye alın veya en yeni Post Cutoff’u devre dışı bırakın.

” Arka tarafta Mobo’dan görüntüler var ve neredeyse tüm gerçek dünya şehir merkezlerinde sunulan adım numaralarından bu yana Robo’yu görebilirsiniz. Bir sürü saçma duyguya katkıda bulunur ve kişiliğinize katkıda bulunur ve bunlar tek başına en yeni oyunlarda pek bulunmaz. NEC Opportunity tarafından yazılan pc Engine türü, Genesis türüne göre daha parlak bir görüntü sağlar ancak bilimsel düzeyde de benzerdir.

Birbirinizin zamanının tükenmesi insanlara bir yaşam tarzına mal olur ve siz onları yeni aşamaya geçmeye itebilirsiniz. Olağan dışı -Sunucunun sahibi olduğu 14 tanınmış vakayı bulacaksınız.Bonanza Bros. koleksiyonerleriaktif profesyoneller. Dos olanlar aslında video oyunu rutin panolarının (ve belki kiler grafiklerinin) diğer oyun dolabına (aynı zamanda) yerleştirildiği dönüşümlerdir.

Ayrıca insanlar Bonanza Bros.’un SEGA’ya sahip olduğunu öğreniyor

Bir alete sahip olduğunuzda, alevden uzak faiz oranı yavaştır ve mühimmat, düşmanları kısa süreliğine sersemletir. Pek çok normal rakibin üzerini örtmek yerine zorluk çekmeden parçalanması gerekecek, ancak bazıları çok daha fazla yöntem istiyordu. En popüler olanlar, semptom gönderme konusunda yenilmez olan ve arkadan saldırı girişimine dönüşebilen çevik kuvvet kalkanlı muhafızlar olacak, ancak aynı zamanda kalkışa karar verirken çok sayıda darbeye ihtiyaç duyan bomba atan adamlar da zor olacak. Oyunun iyi imajı ve seslendireceğiniz, kendi ortamını kullanarak ve karşı çıkacağınız, keskin bir sürükleyicilik yaratmanıza olanak tanır ve insanların daha fazlası için geri gelmesini sağlayacak eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Bonanza Bros., nişancı ve program video oyunu faktörlerine sahip, kısmen kaydırmalı, gizli adımlı bir video oyunudur. Bu tarzda yeni olay örgüsü ve oynanış, yeni eski Atari 2600 terimi Keystone Kapers’a benziyor, ancak Lock 'n’ Pursue’dekilere çok benzeyen ekstra özellikler de var. Bu arada birkaç oyuncu işbirliği içinde oynayabilir çünkü ekran kesinlikle ikiye bölünmüş durumda.

Sadece tek bir düğmeyi desteklediği için kontrol etmek biraz zor. Bu nedenle, yakalamanıza yardımcı olacak en yeni seçeneğe dokunursunuz ve dalmanıza yardımcı olmak için onu tutabilirsiniz ki bu garip bir durumdur. Yepyeni Atari ST tipi, bazı küçük arka plan resimlerinin ve ses efektlerinin bozulmasına rağmen, yepyeni Amiga bağlantı noktasıyla neredeyse aynı.

Çevrimiçi oyun daha sonra Xbox 360 konsolu için Sonic’in En Büyük Genesis Serisinde ortaya çıktı ve siz de Playstation 3’te olacaksınız. Yeni AB ev bilgisayar sistemi limanlarının oldukça iyi denemesine ve hepsinde birkaç oyunculu bölünmüş ekrana sahip olmalarına zarar vermiyorlar. Tiertex tarafından geliştirilen ve Synergy tarafından üretilen yepyeni Amiga çeşidi, tasarım aşamasından bu yana Genesis ve Desktop System markalarıyla aynı seviyede harika.

Bonanza Bros teknoloji araştırması

Emülatörler için zor olmayan ama gerçek program için yaşanması büyük bir sıkıntı çünkü stop seçeneği yeni sistemde yer alıyor. Yeni görüntü tamam, ancak diğer modellerin renkli olmasından bu yana neredeyse değil. Bazı zorlu rakiplerin sonraki derecelerden önce ortaya çıkmaması koşuluyla bu daha da kolaydır, ancak silah seti çok daha hızlıdır, böylece dengeyi sağlayabilirsiniz. En yeni Sega System 24 anakartı, yaratıcı, iki sporcunun ortaklaşa çalıştığı bir video oyununa sahip olmak için yeni bir yol gibi görünüyordu.

SEGA için Bonanza Bros. ROM’u edinin

Genellikle görüşlerinden uzaklaştığınızda maruz kalmayı anında görmezden gelirler, siz onları aşağı indirmediğiniz sürece herkes heyecanlanır, aksi takdirde en yeni ekrandan tamamen çıkın. Bunların çoğu gerçekten affedilebilir, çünkü tüm düşmanların siz de izlendiğinde saldırganlaştığı Malzeme Ekipmanının aksine, tam da sizi gerçekten gören muhalefetin saldırmaya çalışacağını. Gizlice yayından kaldırma işlemlerinin zaten umutsuz olduğu birçok örnek var. Bununla birlikte, kural biraz tuhaftır ve muhtemelen dakik adım atacak şekilde tasarlanmamıştır. Bu, özellikle katı zaman dilimi göz önüne alındığında geçerlidir ve bu, neredeyse bir süre içinde gizli fikirlerinizi unutmanızı ve yavaş yavaş ilerlemenizi gerektirir.

Break Off gibi, en yeni ekran denemesi de ikiye bölünmüş durumda; her profesyonel, kendi diğeri hakkında daha fazla bilgi sahibi olacak. Yeni dereceler doğrusal olmayıp, diğer gardiyanların çoğu onları devirmek için gizlice yaklaşırken, itibarınızın yeni gardiyanların dikkatini dağıtmasını bir sorun haline getiriyor. Ayrıca, saf düşmanlara çarpmak için kapıların kilidini açabilirsiniz ve birkaç derece, onları kreplerin üzerine ezmek için potansiyel olarak harekete geçirebileceğiniz onluk taşkın ağırlığa sahiptir. Yeni ekranın ortasındaki bir harita ekranı, diğer profesyonellerin yeni sıralamasını ve ayrıca yeni düşmanlar olmasa da hediyeleri gösterir. Klasik veya başka türlü gizli temalı oyunların çoğu yerine, Bonanza Bros. aslında 2 boyutlu ön yan açıdan görülüyor. Bununla birlikte, oyukların içinde saklanmanıza ve kimlikten uzaklaşmanıza yardımcı olmak için taze manzaranın içine ve dışına bile dalabilirsiniz.

Ganimetleri toplarken durmaları gerekir, aksi takdirde polislerle savaşırsınız ve korumaları koruyabilirsiniz ve daha sonra bulunan bir keşif balonunda ortadan kaldırabilirsiniz. Mükemmel bir „Bonanza Kardeşler.” casino slot oyunları Aristocrat Amusement tarafından piyasaya sürülmüştür. Bonanza Bros. ayrıca Sonic Jewels Range’de de kullanıldı, ancak yalnızca en yeni Japon Endüstrisi için, ortak puanını korumak için ABD’den ve Streets uzakta Fury gösterisine (Japonlarda Bare Knuckle gösterisi) ek olarak Buddy lansmanlarından alındı. Öyle olmasa da, Bonanza Bros., Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en yeni PS2’ye sahip olmak için son Sega Genesis Koleksiyonunda temel görünümünü oluştururken, Sonic Jewels Range’in PS2 formu Japonya ve Avrupa’da kalıyor.

Büyüleyici görüntüsü, iyimser ses kaydı ve sorunlu ancak makul oynanışıyla „Bonanza Bros.” Sega Genesis’in hayati bahis hayranlarıdır ve genel olarak platformcu olacaksınız. 30 Ocak 2007’de, Bonanza Bros.’un en yeni Mega Drive/Genesis türü ABD’deki A bad Virtual System’a kurulmaya hazır hale geldi.[1] Daha sonra 2 Mart 2007’de Avrupa ülkelerinde piyasaya sürüldü. Çevrimiçi oyunun zorluğu, oyuncular üyelikten çıktıkça genişliyor, bu nedenle bilgili insanlara sahip olmak iyi bir mücadeledir.

Kötü adamları (bir nevi) yakaladıktan sonra bile, Bonanza Bros.’un en yeni motifi beyaz kalpli olmayı deneyin ve komik olabilirsiniz. Mobo ve Robo sentetik oranlar gibi görünüyor, büyük oyun kafalarına sahipler ve taraf olabilirsiniz. Yeni düşmanlar da aynı şekilde mevcut; birçoğunun ince göklerle birbirine bağlanan doğru dalları ve vücut parçaları yok. Diğer komik yönler kimlik yaratır; örneğin çok uzun süre kalanlar için olduğu kadar sürü halinde dolaşabilen zor sinekler ve/veya yerdeki saçmalıklar gibi, bu da sizi kesinlikle gizlice takip edecek olan kişilere gizlice sokmanıza neden olur. faiz ödememek. Ayrıca Bonanza Bros.’u dikkate almak ve Activision’ın Atari 2600 vintage Keystone Kapers’ını hatırlatmamak da pratik değil, her ikisi de motifli (baş aşağı olsun ya da olmasın, çünkü o video oyunu nedeniyle polis memuruyken rol aldınız) ve taze haritanızı oluşturun.

Bonanza Bros.[a] (muhtemelen Bonanza Brothers olarak yazılmıştır) 1990 yılında Sega’da piyasaya sürülen 3 boyutlu tasarımlı, 2 boyutlu, üstten kaydırmalı bir gizli aksiyon oyunudur. Sega Programı yirmi dört arcade sistem kartı. Aslında Super Push/Genesis, Master Program, PC-Engine/TurboGrafx-Computer oyunu ve birkaç aile sunucusu gibi çeşitli ev sistemlerine taşındı.

Bu, güvenlik güçlerini kontrol etmek için çeşitli binalara yerleştirdiği belirli ürünleri toplamalarını gerektiriyor. Bunları verimli bir şekilde geri getirdiklerinde Mobo ve Robo muhtemelen ödüllendirilebilir. İkisi işi sadece 3 dakikada bitireceklerine inanıyor. Ancak hiçbir şey yapmadıklarını biliyorlar ki, her güçlendirme için kırmızı renkli tuzağa düştüklerinde alarmı artıracak güvenlik kalkanlarıyla dolu.

Müzik de doğru, harika bir John Baker, Toejam & Earl tarzı ses kaydı. Yeni BadSo, bu video oyununu yeni kalkanların üzerinden geçerek kazanabilir ve tüm gizli programlamayı göz ardı edebilirsiniz. Aksi takdirde gece düşmana keskin nişancılık yapmak tatmin edici bir sorundur (silah yavaş hızlardan ateşlenir, belki dikkatli bir yakalamayı teşvik etmek için), eğer gününüz biterse, tüm ganimetiniz pozisyona geri döner ve ayrıca en yeni aşamaya bir kez daha başlarsınız. . Ancak bu bir gizlilik video oyunu ve mükemmel bir işbirliğine dayalı çevrimiçi oyundur ve ilk başta gizlilik programıyla nasıl eğleneceğinizi anlarsanız eğlenceli olabilir, eğer anlamazsanız oldukça korkunç görünecektir. platform oyunu oynamak için. Muhtemelen Mobo veya Robo olduğundan, yeni 10 mülkten ayrılmadan önce tüm sırları toplamalısınız ve yola çıkan insanları sığınak muhafızlarına götüreceksiniz.

Muhtemelen en iyi dolu, sadece arcade versiyonuna olan sadakati nedeniyle, tüm hesap ve ek aşamalar eklenecek. Gerçek kayıp, sentezlenmiş saksafonlar sunan gösterişli redbook şarkılarının müziğidir. Yeni arcade sürümüyle aynı grafikleri oluşturmak için bilgisayarın yüksek çözünürlük işlevini kullanıyor, ayrıca şarkılar da büyük ölçüde ayarlanıyor.

Oyunlarınızın sanat galerisi

Bu nedenle işbirlikçi oyun benzersiz olmaya devam ediyor ve şimdi bile deneyimlemesi keyifli olabilir. 29 Ocak 2007’de Bonanza Bros.’un en yeni Mega Drive/Genesis türü ABD’deki Kötü Sanal Birim’e indirilmek üzere tasarlandı. Bonanza Bros.’u seviyorsanız, aşağıdaki incelemeye göre muhtemelen benzer oyunlardan bazılarını da beğeneceksiniz. Burada gördüğünüz en yeni video oyunu Etiket benzerliğine, çevrimiçi oyun türüne göre seçilmeyi deneyin ve bunu belirtebilirsiniz.

Video oyununun fiziği gerçekten iyi hazırlanmış ve oyuncuların doğrudan sıçramalar yapmak için mesafeleri ölçmesine olanak tanıyor. Oyun aslında kısmi kaydırmalı bir bakış açısıyla oynanıyor ve oyuncular daha önceki düşmanlara dalmalı ve kendi yöntemlerinden kaçmalı ve her tepenin sonuna ulaşmak için engellerle karşılaşacaksınız. Mobo ve Robo Bonanza, görüntü çatırdadığında en sevdikleri televizyon programını izliyorlar ve ekranda tuhaf, tamamen yabancı bir görünümün gölgeli bir şekliyle karşılaşacaksınız.

Yaklaşık üç evin hemen ardından bir artı aşama var; burada amaç, etrafınızdaki üç spot ışıktan biri sizi aydınlatmadan, sınırlı bir süre içinde en yeni gümüş barları bir araya getirmektir. Tüm gümüş barları alma yeteneğine sahip olan birçok kişi için puanınıza 10.100 puan eklenir. Oyuncu yürüyebilir, dalabilir, ateş edebilir ve birbirinin gizlenmesine olanak tanıyan bir çizgiyi veya yüksek mobilyayı takip ederek dolaşabilir ve kalkanlardan gelen atışlardan kaçabilirsiniz; bu, silah nedeniyle veya bir yere çarpma nedeniyle yalnızca birkaç saniyeliğine sersemletilecek. evde. Melodiler yüzünden ya da Kardeşler’in görüş alanını yazması nedeniyle uyarılır ve sonra ya örtbas eder ya da yardım çağırır, aksi takdirde oyuncuya karşı alevlenir. Mükemmel bir muhafızın mermisi veya yakın dövüş saldırısı sonucu vurulan, bir köpek yavrusu tarafından saldırıya uğrayan, bir kapı aralığı tarafından itilen bir kişi hayatını kaybeder, aksi takdirde bir sıçrama tahtasına veya zipline’a atlamayı ne yazık ki başaramadığınızda ve sıkışıp kalabilirsiniz. yerde.

Ancak değil, liste hemen oluşturulur ve bu nedenle son derece 'öznel’ olacaktır. özellikle belirli bir video oyunu için. Bu harika site, kendisini çevrimiçi saldırılara karşı korumak için bir güvenlik sağlayıcısı kullanıyor. Belirli bir terimi veya ifadeyi göndermenin durmasına neden olabilecek birçok ipucu vardır, aksi takdirde mükemmel bir SQL talebi hatalı biçimlendirilmiş bir çalışmadır. Bu tip büyükşehirleri mahrum etmeye çalışmadan önce öncelikle bir uygulama aşaması bulacaksınız.

Sağlam kontrolleri, zor problemleri ve eğlenceli oyun oynaması, onu antika video oyunlarından uzak hayranlar için vazgeçilmez bir oyun haline getiriyor. Ayrıca katılımcıların hesap aracılığıyla yararlanabilecekleri iki oyunculu bir işlev de bulunmaktadır. Japon tipi Sonic Jewels Koleksiyonu içerisindeydi (Batı lansmanında elendi). Oyun ayrıca PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Key ve Masaüstü bilgisayarda Sega Genesis Classics’te de oynanabilir. Bonanza Bros., resim, ses kaydı ve profil sohbeti için ek aldı.

Bu mod, eğlenceden ekstra bir kaplama katıyor ve profesyonellerin her şeyi toplamak için bir araya gelmesi gerektiğinden sorun yaşayabilirsiniz ve siz de dışarı çıkacaksınız. Video oyunu aynı zamanda zor olan ve kısa tepkiler gerektiren birden fazla işveren savaşına da sahiptir ve yenmek için tam olarak sıçrayabilirsiniz. Bonanza Bros.’da profesyoneller bazen Mobo veya Robo’yu kontrol ediyorlar çünkü her seviyeye göz atıyorlar. Video oyunu, çeşitli sorunları azaltabilmeniz için bazı evleri kırmakla görevlendirilen Mobo ve siz de Robo adında birkaç kahraman sunuyor. Bonanza Bros. Sonic Jewels Collection’da da kullanıldı, ancak yalnızca yeni Japon Sahası için. Her video oyunu için ek düzenleme kullanılır, son derece Amiga oyunları birbirlerini fareyle keşfeder ve çello yapabilirsiniz.

Japon Sonic Jewels Range türündeydi (Batı lansmanında kesinlikle kaldırıldı). Ayrıca İngilizce Sega Classics Range derlemesinin bir parçası olarak denenen PlayStation dos’a harika bir Sega Decades çıkışı da görüldü. Oyun, en yeni PlayStation sürümlerine sahip olmak için Sega Genesis Serisinde ortaya çıktı ve PlayStation Portable’ı kullanabilirsiniz. Video oyunu Sonic’in Biggest Genesis Collection’ında Xbox 360 ve Playstation 3’te yer alan 2. rolde yer aldı. Bu sadece tek başına bir kullanıcıdır, bu iki tarafı keskin bir kılıçtır – işbirlikçi eğlenceyi kaybetse bile, ayrı bir incelemeye ihtiyaç duymadan, şimdi deneyim ekranın tamamını tüketir.

Bonanza Bros. iyi bir oyuncuyu deneyin, aksi halde hem en yeni kardeşler olan Robo (1P, kırmızı) hem de Mobo (2P, mavi) (Mike and you will Surge in bazı Arkadaş türlerinde) tek bir parçanın bir kısmını getiren sistem oyunları, Blues Brothers takip edilerek modellenmiştir. Oyunun amacı, oyuncu(lar) için, kalkanlardan kaçınmak için bir mülkün içine gizlice akmak, çeşitli nesnelere erişmek ve oyuncuyu ganimete hamile bırakan büyük bir keşif balonunun bulunduğu yepyeni çatıya geçmektir. İç tasarımda yeni olay örgüsü ve oynanış, yeni eski Atari 2600 etiketi Keystone Kapers’in zamandaki noktasına benziyor, ancak ek özelliklerle Lock 'n’ Chase’in içindekilere benziyor. Çevrimiçi oyunun amacı, oyuncu(lar) için, korumalardan kaçınmak, birkaç öğeyi almak ve iyi bir keşif balonunun oyuncuyu ganimet için hamile bıraktığı yepyeni çatı katına geçmek için gizlice bir mülke dağılabilmenizdir. İç tasarım ve oynanış, yepyeni eski Atari 2600 kimliği Keystone Kapers’e çok benziyor, ancak Lock 'n’ Pursue’dakilerle aynı olabilecek ek özelliklere sahip. Bu, oyuncunun muhafızlardan kaçarak mülke gizlice dağılması, birçok şeyi alması ve büyük bir keşif balonunun aslında oyuncuyu ganimet almasını beklediği yeni çatıya çıkması gereken bir güverte çevrimiçi oyunudur.

Aksi takdirde, ne en yeni görüntü ne de en yeni oynanış o kadar karmaşık değildi, bu nedenle çevrimiçi oyun, evde oynanabilecek şekilde daha iyi aktarıldı. En büyük fark, tüm aile türlerinin kredi sayısını sınırlamasıdır. Bonanza Bros. (bazen Bonanza Brothers’tan oluşur), Sega sayesinde harika bir D-yapılı, 2D yakalama sistemi atari oyunudur. Ayrıca PlayStation dos için iyi bir Sega Decades çıkışı görüldü ve bu varyasyon İngiliz koleksiyonu Sega Classics Collection’ın bir parçası. Aranan çevrimiçi oyun, yepyeni PlayStation sürümleri için Sega Genesis Koleksiyonunda yer almaktadır ve PlayStation Akıllı Telefonunu kullanabilirsiniz.